Zararlı Trafiği Anında Tespit Edin ve Detaylı Raporlar Alın!
DNSEye VM uygulamasını indirin  ve yükleyin
İletişime Geçin
Kurumunuzu ve Çalışanlarınızı Zararlı İçeriklerden Yapay Zekanın Yardımıyla Koruyun!
14 gün ücretsiz deneyin
Ücretsiz Deneyin
Dünyanın En Gelişmiş Dinamik Siber Tehdit İstihbaratıyla Tanışın!
Analiz etmeye hemen başlayın
Ücretsiz Analiz Alın

Yönetim Ekibi

Roksit, olağanüstü insanların fikirlerini çözümlere dönüştürmek için bir araya geldiği, hızlı büyüyen çok kültürlü bir şirkettir.

Hakan Uzun

CEO

Hakan Uzun, iş geliştirme konusunda son derece deneyimli bir liderdir. Satış, yeni iş geliştirme, pazarlama, kanal stratejisi ve pazar genişlemesi konularında uzmandır.

Uluslararası teknoloji satıcılarında Bölge ve Ülke Direktörü, Satış Direktörü, Kanal Direktörü ve SW Mühendisi gibi birçok farklı görevde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Siemens, Motorola, Avaya, Forcepoint, Infoblox ve McAfee gibi sektör lideri şirketlerde çalıştı.

Ocak 2022'de Roksit’in CEO'su oldu. Yönetim Bilişim Sistemleri ve Ekonomi alanında lisans ve İşletme Bilişim Sistemleri alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Erhan Yuksel

Kurucu, CTO

Erhan Yüksel, 2004 yılında bilgisayar mühendisliği alanında lisans derecesini aldı. 2005-2007 yılları arasında yeni nesil bir güvenlik duvarı şirketinde çalıştı.

Devamında Avrupa'nın en büyük distribütöründe yeni nesil güvenlik duvarı teknolojilerinden sorumlu oldu. İlerleyen dönemde bir entegrasyon firması kurarak ilk girişimini gerçekleştirdi ve başarılı bir exit süreci yaşadı.

İkinci şirketi Roksit'i kurduktan hemen sonra üç yılını alan adı sınıflandırma veri tabanları geliştirerek geçirdi. Roksit'in öncü ürünlerini geliştiren ekibin başında CTO görevinde devam etmektedir.

Cherif Sleiman

Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Danışman

Cherif Sleiman, 27 yılı aşkın kapsamlı satış, teknoloji ve iş geliştirme deneyimine sahip bir liderdir.

Cisco, Nortel, Brocade ve Infoblox gibi teknoloji endüstrisinin devlerinde liderlik pozisyonlarında bulunmuş ve Kuzey Amerika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu'daki çeşitli bölgelerde finans, telekom ve istihbarat gibi kritik sektörlerdeki büyük ölçekli işletmeleri dönüştürmek için derin teknoloji deneyimini ve iş zekâsını kullanarak bu şirketlerin büyümelerini hızlandırmıştır.

Cherif Sleiman, Temmuz 2022'de Roksit Yönetim Kurulu'na atanmıştır.

Ebubekir Buber

Yapay Zeka Takım Lideri

Ebubekir Buber, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde Yapay Zeka eğitimi aldı. İş deneyimi süresince siber güvenlik alanında yapay zeka içeren projelerde yönetici olarak çalıştı. Bu alanda daha verimli projeler geliştirebilmek için ikinci yüksek lisansını Siber Güvenlik alanında yaptı.

7 yılı aşkın süredir siber güvenlik alanında yapay zeka projeleri üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca yapay zeka ve siber güvenlik alanında çok sayıda üst düzey akademik çalışmalara imza atmıştır.

Şu anda Roksit’te Yapay Zeka ve Büyük Veri süreçlerinin başında görev yapmaktadır. Aynı zamanda Cyber X-Ray'in ürün müdürüdür.