Ürünü seçiniz

Secure DNS

14 günlük ücretsiz deneme

Kayıt olmak için tıklayın
Demo

Cyber X-Ray

Derin domain araştırması.

Şimdi bir domain araştırması başlatın!
Kayıt olmadan

DNS Visibility

DNS Visibility VM Appliance'ı indirin ve yükleyin

Bize Ulaşın.
İletişim formuna git

Güvende olmanın
en kolay yolu.

Önde gelen bir DNS katmanı güvenliği sağlayıcısı olarak, her ölçekten ve sektörden işletmenin ağ içinde ve dışında güvenle internete bağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Secure DNS, yapay zeka tabanlı domain sınıflandırması yardımıyla tüm kullanıcılarınızı DNS düzeyinde fidye yazılımı(ransomware), spam, kimlik avı saldırıları (phishing attacks)ve hatta sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımları (malware) gibi internetin zararlı içeriklerinden korumanıza olanak tanır.  

Neden DNS seviyesinde koruma?

Birinci Seviye Koruma

DNS Katmanı, uygulama katmanından önce bulunduğundan, malicious (kötü amaçlı) trafik daha başlamadan engellenir.

Bütünsel Güvenlik Yaklaşımı

DNS, http, https, smtp, IoT gibi tüm protokoller tarafından kullanılır. DNS trafiği, yalnızca uygulama katmanı hakkında değil, tüm ağınız hakkında bilgi sağlar.

Kötü amaçlı Domainler

Malware domainlerin %80'inin şu anda bir IP adresi yoktur. IP adresi olmayan kötü amaçlı yazılım istekleri yalnızca DNS loglarından algılanabilir.

Temel Faydalar

Ajan veya Kurulum Gerektirmez.

Secure DNS bir aracıya (agent) ihtiyaç duymaz. Herhangi bir kurulum yapmadan sistemlerinizi koruyabilirsiniz. Kalıcı DNS hizmetleriyle yüksek yanıt süreleri. DNS şifrelemesi UDP üzerinden yapılır, DoH ve DoT'dan daha hızlı internet sağlar. Hızlı ve kurulum gerektirmeyen dağıtımdır. Ağ mimariniz hiçbir şekilde değişmeyecektir.

Devamı

En İyi Dinamik Tehdit Veritabanı

En iyi dinamik tehdit veritabanına sahibiz. Yapay zeka temelli sistemimiz, tüm İnternet'i tarayarak her domainin verilerini sürekli olarak toplar ve içeriklerine göre sınıflandırır.

Devamı

Gerçek Zamanlı Domain Kategorizasyonu

%100 Yapay zeka tabanlı domain sınıflandırma altyapısı sayesinde domain içerikleri ve güvenlik risk seviyesi anlık olarak hesaplanabilmektedir. Yeni sınıflandırılan domainlerin yanı sıra Cyber X-Ray platformunda 3 Milyar domainin yeniden kategorize edilme süreci devam ediyor.

Devamı

Pozitif Güvenlik Modeli

Sıfırıncı gün kötü niyetli saldırılarının ilk kurbanı siz olmayın! Herhangi bir eyleme gerek yok. Bilinmeyen alan adları 10 dakika içinde otomatik olarak kategorize edilecektir!

Roksit, ilkelerinin başında bunu önerir.
Ağınızı bilinmeyen tehditlere karşı koruyun!

Devamı

Roaming Client'ların Korunması

Bulut tabanlı trafik analizi ve güvenliği sağlayan Secure DNS'in Roaming Client modülü sayesinde, istemcinin DNS trafiği analiz edilir. İstemcinin bağlı olduğu ağdan bağımsız olarak DNS katmanı koruması sağlanır. Uzaktan çalışan kişiler ofislerinde konuşlandırılan güvenlik hizmetlerinden yararlanamazlar. Çalışanlar muhtemelen şirketleriyle ilgili önemli bilgileri ve dosyaları dizüstü bilgisayarlarında/cihazlarında depolayacaklardır.

Devamı

DNS Tüneli

DNS Tüneli ile veri hırsızlığı saldırıları (data exfiltration attacks) DLP ürünleri tarafından tespit edilemez. Etkili çözüm için DNS düzeyinde koruma gerektirir.

Devamı

Başlamaya hazır mısınız?

14 günlük ücretsiz denemenizi başlatın

Roksit'i ücretsiz deneyin. Kredi kartı bilgisi istenmemektedir.