Roksit is now DNSSense

Time to start a new chapter!

We are delighted to announce our merger with our global operations’ brand, DNSSense, starting from April 10, 2023.

You can find all the information about Roksit at our new address, dnsssense.com

Welcome to the world of DNSSense!

Go to DNSSense
Zararlı Trafiği Anında Tespit Edin ve Detaylı Raporlar Alın!
DNSEye VM uygulamasını indirin  ve yükleyin
İletişime Geçin
Kurumunuzu ve Çalışanlarınızı Zararlı İçeriklerden Yapay Zekanın Yardımıyla Koruyun!
14 gün ücretsiz deneyin
Ücretsiz Deneyin
Dünyanın En Gelişmiş Dinamik Siber Tehdit İstihbaratıyla Tanışın!
Analiz etmeye hemen başlayın
Ücretsiz Analiz Alın

Roksit firmasının yeni CEO’su Hakan Uzun oldu

Roksit firmasının yeni CEO’su Hakan Uzun oldu

Roksit firmasının yeni CEO’su Hakan Uzun oldu

DNS tabanlı siber güvenlik çözümlerini Dünya genelinde kurumsal müşterilerle buluşturan Roksit firmasında CEO’luk görevine Hakan Uzun getirildi.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana DNS Tabanlı siber güvenlik çözümleri Ar-Ge çalışmaları yürüten, 2017’den bu yana çözümlerini pazara sunan firma, geçen yıl Roksit markasını tescil ettirerek global pazara açılma stratejisini hayata geçirdi. Çözümleri 120’nin üzerinde kurumsal şirket tarafından kullanılan ve global çapta iş yapan 3 farklı Firewall şirketi üzerinden 75 ülkede 10.000’in üzerinde SMB müşterisi bulunan Roksit, yeniden yapılanma kapsamında kadrosunu önemli bir atamayla güçlendirdi.

Teknoloji sektöründe 30 yılı aşkın kariyer yolculuğu boyunca satış, iş geliştirme, pazarlama ve kanal stratejisi ve yazılım geliştirme alanlarında başarılı vizyonuyla sektörün önde gelen firmalarının yönetim kadrolarında görev alan Hakan Uzun, Roksit‘te CEO’luk görevine getirildi. Şirket, 2022yılında Hakan Uzun’un liderliğinde globalde kurumsal müşterilere ulaşmak için çalışmalarını derinleştirecek.

Hakan Uzun kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi MIS Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Hakan Uzun, aynı üniversitenin Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümünden yüksek lisans derecesine sahip bulunuyor. Profesyonel kariyerine 1986’daİktisat Bankası’nda başlayan Uzun, daha sonra Siemens Nixdorf, Fujitsu Siemens, Motorola ve Avaya gibi sektörlerinin önde gelen şirketlerinde yazılım mühendisliği, satış müdürlüğü ve kanal direktörlüğü görevlerini yürüttü.

2012 yılında Forcepoint’te Ülke Müdürü olarak siber güvenlik sektörüne giriş yapan Uzun, sonrasında Infoblox ve McAfee şirketlerinde Ülke Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Son olarak Cyberwise şirketinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Uzun, Ocak 2022 tarihi itibarıyla Roksit CEO’su olarak göreve başladı.