Select Product

Secure DNS

Free 14 days trial

Click to register

Start Demo

Cyber X-Ray

Deep domain  investigation.

Start a domain search now!
Registration is not required

DNS Visibility

Download and install DNS Visibility

VM ApplianceContact us.
Go to form

Roksit firmasının yeni CEO’su Hakan Uzun oldu

Roksit firmasının yeni CEO’su Hakan Uzun oldu

DNS tabanlı siber güvenlik çözümlerini Dünya genelinde kurumsal müşterilerle buluşturan Roksit firmasında CEO’luk görevine Hakan Uzun getirildi.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana DNS Tabanlı siber güvenlik çözümleri Ar-Ge çalışmaları yürüten, 2017’den bu yana çözümlerini pazara sunan firma, geçen yıl DNSSense markasını tescil ettirerek global pazara açılma stratejisini hayata geçirdi. Çözümleri 120’nin üzerinde kurumsal şirket tarafından kullanılan ve global çapta iş yapan 3 farklı Firewall şirketi üzerinden 75 ülkede 10.000’in üzerinde SMB müşterisi bulunan DNSSense, yeniden yapılanma kapsamında kadrosunu önemli bir atamayla güçlendirdi.

Teknoloji sektöründe 30 yılı aşkın kariyer yolculuğu boyunca satış, iş geliştirme, pazarlama ve kanal stratejisi ve yazılım geliştirme alanlarında başarılı vizyonuyla sektörün önde gelen firmalarının yönetim kadrolarında görev alan Hakan Uzun, DNSSense ‘te CEO’luk görevine getirildi. Şirket, 2022yılında Hakan Uzun’un liderliğinde globalde kurumsal müşterilere ulaşmak için çalışmalarını derinleştirecek.

 

Hakan Uzun kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi MIS Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Hakan Uzun, aynı üniversitenin Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümünden yüksek lisans derecesine sahip bulunuyor. Profesyonel kariyerine 1986’daİktisat Bankası’nda başlayan Uzun, daha sonra Siemens Nixdorf, Fujitsu Siemens, Motorola ve Avaya gibi sektörlerinin önde gelen şirketlerinde yazılım mühendisliği, satış müdürlüğü ve kanal direktörlüğü görevlerini yürüttü.

2012 yılında Forcepoint’te Ülke Müdürü olarak siber güvenlik sektörüne giriş yapan Uzun, sonrasında Infoblox ve McAfee şirketlerinde Ülke Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Son olarak Cyberwise şirketinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Uzun, Ocak 2022 tarihi itibarıyla Roksit -DNSSense CEO’su olarak göreve başladı.

Başlamaya hazır mısınız?

14 günlük ücretsiz denemenizi başlatın

Roksit'i ücretsiz deneyin. Kredi kartı bilgisi istenmemektedir.