Ürünü seçiniz

Secure DNS

14 günlük ücretsiz deneme

Kayıt olmak için tıklayın
Demo

Cyber X-Ray

Derin domain araştırması.

Şimdi bir domain araştırması başlatın!
Kayıt olmadan

DNS Visibility

DNS Visibility VM Appliance'ı indirin ve yükleyin

Bize Ulaşın.
İletişim formuna git

Derinlemesine Domain Analizi için En Gelişmiş Dinamik Siber Tehdit İstihbaratı

Cyber X-Ray , yapay zeka algoritmaları sayesinde internet üzerindeki domainleri “tarihsel ve ilişkisel verilerine” göre sınıflandırır. Sürekli güncellenen ve güçlü veritabanımız sayesinde, analiz ettiğiniz domainin kategorisini ve çok daha detaylı bilgisini öğrenebilirsiniz.

Neden yapay zeka destekli domain sınıflandırması?

Devasa Domain Sayısı

Manuel sınıflandırma, kurumsal bir firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak kadar hızlı değildir. Günümüz dünyasında milyonlarca domain var ve bunları yapay zakanın yardımı olmadan kategorize etmek imkansızdır.

Çok Sayıda Özellik İncelemesi

Yapay zeka, bir domainin geçmiş bilgilerini görebilir ve analiz edebilir. Bunu yaparken domain'in 850'den fazla özelliğini inceler.

En Doğru İnceleme

Sorguladığınız domainin daha kapsamlı analizi için domain ile ilişkili diğer domainleri inceleyebilirsiniz.

Temel Faydalar

Malicious Domain Tespiti

İnternetteki domainlerin güvenlik riski puanını görebilir ve mevcut malware domainler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Devamı

İçerik Sınıflandırması

Yapay zeka algoritmaları ile internetteki domainleri içeriklerine göre sınıflandırıyoruz. Sürekli güncellenen ve güçlü veritabanımız sayesinde, analiz ettiğiniz domainin kategorisini öğrenebilirsiniz.

Devamı

Dinamik İzleme

İnternetteki tüm domainleri günlük olarak takip eden sistemimiz sayesinde istediğiniz domain hakkında en güncel bilgilere sahip olun.

Devamı

İçeriğe Dayalı Domain Geçmişi Raporu

Sürekli olarak topladığımız çeşitli verilerle tüm interneti tarayarak analizinizi tamamlayın. Aynı IP adresini, aynı SSL sertifikasını, aynı WHOIS kaydını, aynı NS ve aynı MX sunucusunu kullanan domainleri belirler. Bağlantıları ve güvenlik ilişkilerinin kurulmasını sağlar.

Devamı

Başlamaya hazır mısınız?

14 günlük ücretsiz denemenizi başlatın

Roksit'i ücretsiz deneyin. Kredi kartı bilgisi istenmemektedir.